Продужени боравак
21. марта 2024.

Упис првака за школску 2024/2025. годину

Поштовани родитељи будућих Првака,

Упис Првака почиње 1. 4. 2024. и траје до 31. 5. 2024. године.

Заказивање термина за упис можете извршити електронским путем на Порталу еУправа и то од 20. 3. 2024. године. У термину који закажете биће обављени и упис и тестирање детета.

Уколико имате тешкоће да закажете термин путем Портала еУправа, заказивање можете извршити и телефонским путем, позивом на број секретара школе 663-999 од 13.00 до 15.00, као и лично, доласком у школу у истом термину. За ту прилику потребно је да спремите ЈМБГ детета и једног од родитеља.

Да бисте уписали дете, неопходно је да претходно обавите лекарски систематски преглед детета.

Приликом уписа није потребно да прилажете документа у папирном облику, јер ће их школа прибавити по службеној дужности. Изузетак је само лекарско уверење, уколико сте преглед обавили код приватног лекара или у војној здравственој установи: тада га је потребно приложити у папирној форми.

На упис, са дететом је неопходно да дође бар један родитељ. Упис и тестирање трају око сат времена.

Напомена 1: Препоручујемо да приликом заказивања термина на Порталу еУправа користите ћирилично писмо и велика слова.

Напомена 2: Уколико имате додатна питања и недоумице у вези са електронским заказивањем термина, можете се обратити контакт центру на 011/73-505-57.

Наша школа има нов и модеран продужени боравак. Дођите и уверите се да смо најбољи!

Добро нам дошли Светосавци!