Упис првака који не припадају територији школе за школску 2024/2025.годину
Књижевна олимпијада
3. фебруара 2024.

Дан школе и школска слава Свети Сава

Прослависмо још један Савиндан!Светосавци, удружени енергијом, заједничким ентузијазмом и креативношћу припремили су и одржали Светосавску приредбу пред пуном салом Центра за културу.Представили су се учесници од првог до осмог разреда у различитим музичким , драмским и ритмичким тачкама.Заблистали су својим талентом наши мали глумци, водитељи, рецитатори, хор и оркестар школе “Свети Сава”.Пригодан говор одржала је и директорка школе Катарина Нешић, посебно пожелевши матурантима да наставе даље школовање истрајно и самоуверено. Певало се и плесало уз музичке хитове , а никога није оставила равнодушним песма “Једна земља, један тим”.
Светосавци су показали да су уједињени као “Једна школа, један тим” направили приредбу вредну памћења и достојно обелезили Савиндан.