Општинско такмичење из географије
12. марта 2023.
Окружно такмичење из хемије
19. марта 2023.

Твој глас је чесма у башти мог живота!

Прошле недеље је поводом обележавања Дана жена у нашој школи реализована креативна радионица под називом ”Твој глас је чесма у башти мог живота”. Наставница географије Милица Иванковић и њени креативни и маштовити ученици шестог разреда су на диван начин желели да искажу поштовање и љубав према женама у њиховом непосредном окружењу, али и да укажу на значај свих женских особа које нас несебично прате кроз живот. Маме, баке, сестре, тетке, стрине, ујне, наставнице, учитељице, другарице, комшинице… чине наш свакодневни живот лепшим, безбрижним и безбедним. Ученици су уживали у креирању и стварању најлепшег букета цвећа за наше најдраже женске особе, чије фотографије можете погледати у наставку.