Општинско такмичење из математике
Међународни дан математике
14. марта 2021.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију у Републици Србији, у складу са препорукамa Кризног штаба  донета је одлука да се, од 15.3 до  19.3.2021. године, за све разреде другог циклуса основне школе, настава организује путем наставе на даљину.
Ученици од 5. до 8.разреда треба да прате Гугл учионице из свих предмета и тв часове у договору са наставницима.Ученици од 5. разреда прате тв часове на РТС2, а ученици од 6. до 8.разреда прате тв часове на РТС3.

Распоред приказивања емисија  по разредима можете пратити путем линка Распореди наставе за основну школу:

Све емитоване лекције разврстане по предметима могу се гледати на порталу Моја школа:
Додатне информације ученици ће добити од својих одељењских старешина.

За  ученике првог циклуса, од 1. до 4. разреда, настава се организује свакодневно у школи  кроз непосредни образовно – васпитни рад, као и до сада.