Обавештење за будуће ученике 1. и 5. разреда
27. августа 2020.
Часови на јавном медијском сервису за ученике који наставу прате онлајн
31. августа 2020.

Почетак школске 2020/2021.године

Поштовани родитељи и ученици,
настава за школску 2020/2021. годину почиње 1.9.2020. године. Ученици који су се определили за наставу у школи биће подељени на две групе у оквиру одељења.
Поделу на групе обавиће одељењске старешине и учитељи и обавестити родитеље у којој групи се налазе деца као и по ком распореду часова долазе у школу.
Ученици од 1. до 4. разреда који су се определили за наставу у школи долазиће сваког радног дана увек пре подне по распореду група.У матичној школи ученицима који су у групи А часови почињу у 7:30 часова, а ученицима који су у групи Б часови почињу у 10:15 часова. У подручној школи у Вучаку ученицима који су у групи А часови почињу у 7:45 часова, а ученицима који су у групи Б часови почињу у 10:30 часова.
Ученици од 5. до 8. разреда који су се определили за наставу у школи долазиће  после подне. Група Б долази прве радне недеље у уторак и четвртак, а група А у среду и петак. Часови почињу у 13 часова. Групе се смењују сваке недеље.
Желимо вам срећан почетак школске 2020/21.године!
Са поштовањем колектив Ош “Свети Сава”