Такмичење – Историја
15. марта 2020.
Ново саопштење Министарства просвете науке и технолошког развоја
16. марта 2020.

Васпитно-образовни рад током ванредне ситуације

Због новонастале ситуације и прекида наставе од уторка, 17.3.2020. године почеће са реализацијом васпитно- образовног рада учења на даљину. Едукативни садржаји за учење на даљину за ученике основне школе  емитоваће се на трећем каналу Радио -телевизије Србија(РТС Канал 3). Сваког дана, почев од 8:00 часова, шест дана у недељи биће емитовани садржаји који обухватају обрађене наставне јединице изабраних предмета.

Распоред емитовања часова биће по разредима који ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја.( www.rasporednastave.gov.rs).

Све остале информације везане за наставу ученици ће добијати од разредних старешина и учитеља или ће бити објављене на сајту школе.

Колектив ОШ “Свети Сава “Смедерево