Атлетика – такмичење
30. марта 2019.

Упис ђака првака

Упис ученика у први разред Oсновне школе „Свети Сава

УПИС УЧЕНИКА У 1. РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2019/20. Г.

ПОЧИЊЕ 1. АПРИЛА 2019.ГОДИНЕ

У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2019/20. ГОД. УПИСУЈУ СЕ ДЕЦА, РОЂЕНА У ПЕРИОДУ ОД 1.3.2012. ГОДИНЕ ДО 28.2.2013. ГОДИНЕ.

УПИС УЧЕНИКА СЕ ВРШИ КОД СЕКРЕТАРА.

ПРИ УПИСУ НЕОПХОДНО ЈЕ ИМАТИ:

1. ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ ДЕТЕТА
  2. ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ ИЗ ЗДРАВСТВЕНОГ ЦЕНТРА (ПОТВРДУ О ОБАВЉЕНОМ СИСТЕМАТСКОМ ПРЕГЛЕДУ ЗА УПИС У ШКОЛУ)
  3. ДОКАЗ О АДРЕСИ СТАНОВАЊА (ЛИЧНЕ КАРТЕ РОДИТЕЉА НА КОЈИМА СЕ ВИДИ АДРЕСА, ОЧИТАНЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ ИЛИ ПОТВРДА ИЗ СУП-а)

ЗАКАЗИВАЊЕ ТЕСТИРАЊА БУДУЋИХ ПРВАКА СЕ ОБАВЉА КОД ПЕДАГОГА.

ЗА ТЕСТИРАЊЕ ЈЕ НЕОПХОДНО ПОНЕТИ:

1. 1. ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ – прилаже се
  2. 2. ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ ДЕТЕТА – прилаже се
    3. ЛИЧНЕ КАРТЕ РОДИТЕЉА – на увид, због доказа о адреси и ЈМБГ-а
  3. ПОТВРДУ ДА ЈЕ ДЕТЕ ПОХАЂАЛО ПРЕДШКОЛСКУ УСТАНОВУ (ИЗДАЈЕ ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА) – родитељ је доставља накнадно
  4. У СЛУЧАЈУ ДА СУ РОДИТЕЉИ РАЗВЕДЕНИ, ПОТРЕБНА ЈЕ ФОТОКОПИЈА РЕШЕЊА О ПОВЕРАВАЊУ СТАРАТЕЉСТВА (ако је донето судско решење- прилаже се)

НАПОМЕНА: НЕОПХОДНО ЈЕ ДА ПРИЛИКОМ ТЕСТИРАЊА ДЕТЕ БУДЕ У ПРАТЊИ БАР ЈЕДНОГ РОДИТЕЉА!

Уџбеници за први разред

• Математика (1. део) – уџбеник, Ива Иванчевић Илић| Сенка Тахировић – Издавач “ЛОГОС”
  • Математика (2. део) – уџбеник, Ива Иванчевић Илић| Сенка Тахировић – Издавач “ЛОГОС”
  • Математика (3. део) – уџбеник, Ива Иванчевић Илић| Сенка Тахировић – Издавач “ЛОГОС”