Одељење 3/1 је на часу ваннаставних активности обележило светски дан комшија. Ученици су причом и сликом дочарали своје доживљаје из комшилука, као и све оно што заједнички деле и помажу једни другима. Као резултат свега настао је један нов пано са порукама које ће нас све подсећати зашто је добро и лепо имати доброг комшију, и бити добар комшија.



